2015 ŞAMPİYONLARIMIZ

   / GURUR TABLOMUZ


ADI SOYADI

ÜNİVERSİTE

BÖLÜM

HAVVA

KIRMIZIGÜL

İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT

HUKUK (TAM BURSLU)

İHSAN ATAKAN

ADALI

ODTÜ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ABDURRAHMAN

KILIÇ

ANKARA

TIP FAKÜLTESİ

MÜCAHİT B.

KOÇ

GATA

TIP FAKÜLTESİ

BERKAY

ŞAHİN

BOZOK

TIP FAKÜLTESİ

EMRE

SAĞLAM

GAZİ

HUKUK

OĞUZHAN

ASLAN

SAKARYA

HUKUK

YASİN

BOZYEL

ÇUKUROVA

HUKUK

SÜMEYRA

BİLİR

ÇANKAYA

HUKUK (TAM BURSLU)

TAHİR TALHA

KAHRAMAN

SELÇUK

HUKUK

SÜLEYMAN

UYSAL

ATILIM

HUKUK (TAM BURSLU)

AHMET CAN

BÖLÜK

İTÜ

İNŞAAT MÜH.

FURKAN OSMAN

DEMİRCİ

HACETTEPE

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

BERNA

TOKMAK

GAZİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KEZBAN

ŞAHİN

ANKARA

BESLENME VE DİYETETİK

AYSER SENA

AKBAŞ

HACETTEPE

BİLGİSAYAR MÜH.

ZEYNEP

OĞUZ

BAŞKENT

BİLGİSAYAR MÜH. (TAM BURSLU)

ELİF RANA

OĞUZ

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ

İKTİSAT (BURSLU)

EDA NUR

SUBAŞI

GAZİ

BİLGİSAYAR MÜH.

MERVE

DADAŞ

ÇANKAYA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE-BURSLU)

YAĞMUR

AKTEPE

ONDOKUZ MAYIS

BİLGİSAYAR MÜH.

MACİDE

ALPKIRAY

İSTANBUL

MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK

HÜSEYİN

GÜLER

HACETTEPE

İKTİSAT

MUSTAFA FATİH

ÇINAR

İSTANBUL BİLİM

PSİKOLOJİ

GİZEM

ÖZKAN

HACETTEPE

SOSYAL HİZMET

TUBA NUR

KATI

HACETTEPE

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

BETÜL

BOZKURT

İSTANBUL

SOSYAL HİZMETLER

MUSTAFA ENES

ELİŞ

MARMARA

İŞLETME

SENA BEGÜM

DURGUN

MARMARA

KAMU YÖNETİMİ (FRANSIZCA)

ELİF NUR

EVCİMEN

ODTÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ (İNGİLİZCE)

UMUT TOĞAN

YALÇIN

ODTÜ

JEOLOJİ MÜH.

MEHMET

KOCA

AFYON KOCATEPE

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

ENES FARUK

MAVİ

KIRIKKALE

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

MUSTAFA

YILMAZ

SÜLEYMAN DEMİREL

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

AYŞEGÜL

ÖZER

DÜZCE

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.

EREN

TURALI

ANKARA

HEMŞİRELİK

ALİ ERKAM

İMAM

GATA

HEMŞİRELİK

DİLDAR

İSKENDER

TURGUT ÖZAL

HEMŞİRELİK (BURSLU)

EBRAR

AKGÜN

ANKARA

İLAHİYAT

BETÜL

BAL

ANKARA

İLAHİYAT

OĞUZHAN

ÖKSÜZ

AKDENİZ

İLAHİYAT

RÜVEYDANUR

ASLAN

ANADOLU

İLAHİYAT

SENA

PALABIYIK

ANADOLU

İLAHİYAT

NAİME

GÜL

BAYBURT

İLAHİYAT

EDA NUR

ONAR

NECMETTİN ERBAKAN

İLAHİYAT

MÜMİN

MAHİR

BOZOK

İLAHİYAT

EFNAN

BOZDOĞAN

GÜMÜŞHANE

İLAHİYAT

YUNUS

ÇOKYAMAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İLAHİYAT

BEYZA NUR

ÖÇAL

AFYON KOCATEPE

İSLAMİ BİLİMLER

MUSAB MAHMUT

ÖNEY

ÇANKAYA

İNŞAAT MÜH. (TAM BURSLU)

ATAKAN

ATEŞ

KIRIKKALE

İNŞAAT MÜH.

ENGİN

YAYLACI

KIRIKKALE

İNŞAAT MÜH

ENES YILDIRIM

KARABULUT

KIRIKKALE

İNŞAAT MÜH.

ONUR ALP

SARAR

OSMANİYE KORKUT ATA

İNŞAAT MÜH.

RÜVEYDA

AKINCI

HACETTEPE

GIDA MÜH.

HIZIR YAĞIZ

KILIÇ

HACETTEPE

İŞLETME (İNGİLİZCE)

ALİHAN

BİRCAN

YILDIRIM BEYAZIT

İŞLETME (İNGİLİZCE)

MUSTAFA

GÖRGÜLÜ

ANADOLU

İŞLETME (İNGİLİZCE) (UOLP-LEEDS BECKETT)

ECE

ŞENTÜRK

BAŞKENT

İŞLETME(BURSLU)

EMRE

ÜRÜN

AFYON KOCATEPE

İŞLETME

SADETTİN

ASLAN

AHİ EVRAN

İŞLETME

BETÜL DİLŞAH

MEŞE

GAZİ

İŞLETME

MERVE NUR

TÜRKEŞ

GAZİ

İŞLETME

HAKAN

KESKİN

KARADENİZ TEKNİK

İŞLETME

MUHAMMED

YURDAKUL

KARAMANOĞLU MEHMETBEY

İŞLETME

TUĞÇE

ASLAN

KASTAMONU

İŞLETME

BAHADIR

AYDEMİR

KIRIKKALE

İŞLETME

SARİYE

DULKADİR

KIRIKKALE

İŞLETME

AYÇA

ERKUL

KIRIKKALE

İŞLETME

SÜMEYRA

KARDOĞAN

KIRIKKALE

İŞLETME

SENA NUR

KAYADELEN

SELÇUK

İŞLETME

ABDULKADİR

OKUYUCU

SELÇUK

İŞLETME

KEMAL

BOSTAN

ABANT İZZET BAYSAL

KAMU YÖNETİMİ

SÜMEYYE

AKSU

ANADOLU

KAMU YÖNETİMİ

FATMA

ARSLAN

KIRIKKALE

KAMU YÖNETİMİ

FURKAN

YILDIZ

THK

MEKATRONİK MÜH. (BURSLU)

YUSUF

UTKU

NİĞDE

MEKATRONİK MÜH.

UBEYDULLAH

PEHLİVAN

DÜZCE

BİLGİSAYAR MÜH.

BURAK

TURAN

DUMLUPINAR

MAKİNE MÜH.

DURSUN

ÇATAL

ERCİYES

MAKİNE MÜH.

SEMİH

ŞAHİN

FIRAT

MAKİNE MÜH.

ALTUĞ

ÖZÇELİK

KARABÜK

MAKİNE MÜH.

MUHAMMED EMİR

BÜLBÜL

KIRIKKALE

MAKİNE MÜH.

MERT

İNCİ

KIRIKKALE

MAKİNE MÜH.

AHMET

YENİGÜN

KIRIKKALE

MAKİNE MÜH.

BORA

ÖZTAŞ

SELÇUK

MAKİNE MÜH.

MUHAMMED CEVHER

YÜZGÜLEÇ

SELÇUK

MAKİNE MÜH.

MERVE

AYDIN

YILDIRIM BEYAZIT

MALİYE (İNGİLİZCE)

BEYZA

DEMİR

OSMANGAZİ

MALİYE

NURETTİN

ERSOY

OSMANGAZİ

MALİYE

TUĞÇE

ZOR

ANADOLU

MALİYE

NİSA CEREN

ACAR

ABANT İZZET BAYSAL

MALİYE

İSMAİL

KAPLAN

KIRIKKALE

MALİYE

CANSU

ÖCAL

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

MALİYE

ÇİĞDEM

YILDIRIM

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

MALİYE

MERVE

DİNÇ

DUMLUPINAR

MALİYE

BÜŞRA

ERGÜN

HİTİT

MALİYE

EBRU

KIRTIL

KARADENİZ TEKNİK

MALİYE

KÜBRA

ÖZÇELİK

KIRIKKALE

MALİYE

YÜSRA

BÜNYAT

SÜLEYMAN DEMİREL

MALİYE

AYŞEGÜL

GEZİCİ

AMASYA

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

SEVDE NUR

İLHAN

ANKARA

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

NURCİHAN

TÜZER

HACETTEPE

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

ENES

İNAN

KIRIKKALE

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

AYŞENUR

ÖZDEMİR

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

ZEHRA NUR

AYTEMİZ

ABANT İZZET BAYSAL

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

HACER

YAVUZ

GAZİOSMANPAŞA

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

ALİ FURKAN

KARA

KAYSERİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

MELİKE

TOKMAK

KIRIKKALE

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

BİLGE

KÖKSAL

KIRIKKALE

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

SARE

ARSLAN

AFYON KOCATEPE

BİLGİSAYAR VE ÖĞR. TEKN. ÖĞRETMENLİĞİ

ÖMER FARUK

DİNÇER

GAZİ

BİLGİSAYAR VE ÖĞR. TEKN. ÖĞRETMENLİĞİ

ESRA

DEMİR

ULUSLARARASI KIBRIS

ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ (BURSLU)

EMEL BEYZA

BEŞLİOĞLU

GAZİ

GAZETECİLİK

BEYZA

SATILIŞ

GAZİ

GAZETECİLİK

BÜŞRA

ŞİMŞEK

NECMETTİN ERBAKAN

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK

AHMET NAHİT

YILDIZ

ZİRVE

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK (BURSLU)

BEDİR

YENİ

ANKARA

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

SEDA NUR

ÇETİNKAYA

BÜLENT ECEVİT

ÇEVRE MÜH.

BEYZA

KARDOĞAN

HACETTEPE

ÇEVRE MÜH.

YASİN

DEĞİRMENCİ

ATILIM

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI (TAM BURSLU)

AKIN

AKSEN

YILDIRIM BEYAZIT

BANKACILIK VE FİNANS (İNGİLİZCE)

AHMET ARİF

EROĞLU

YILDIRIM BEYAZIT

BANKACILIK VE FİNANS (İNGİLİZCE)

İZEL

ŞAHİN

ÇANKAYA

BANKACILIK VE FİNANS (İNGİLİZCE) BURSLU

ELİF

TURAL

ATATÜRK

ENDÜSTRİ MÜH.

HASAN

TOLUN

SÜLEYMAN DEMİREL

ENDÜSTRİ MÜH.

FATMA

TUNCEL

ANKARA

GIDA MÜH.

İREMNUR

ULUÇAY

SELÇUK

GIDA MÜH.

ŞEVVAL

ASAN

NİĞDE

GIDA MÜH.

ŞEVVAL

AY

ULUDAĞ

GIDA MÜH.

BEYZA

BEYKAYA

GAZİANTEP

GIDA MÜH. (İNGİLİZCE)

NİLÜFER

ULUSOY

GAZİ

İKTİSAT

MELİKE NUR

KILIÇ

ANADOLU

İKTİSAT

ÖMER

ŞAFAK

ÇANKAYA

İKTİSAT (BURSLU)

YASİN

ÖZTÜRK

BARTIN

İKTİSAT

GİZEM

SİVRİDEMİR

BOZOK

İKTİSAT

EZGİ

KOR

BÜLENT ECEVİT

İKTİSAT

İSLAM

YILDIZ

ÇANKIRI KARATEKİN

İKTİSAT

GÜLŞAH

DURSUN

KIRIKKALE

İKTİSAT

BERNA

TEKİNARSLAN

KIRIKKALE

İKTİSAT

BAVER BURAK

KAPLAN

OSMANGAZİ

İKTİSAT

TALHA

BULAYICI

BAŞKENT

ULUSLAR ARASI TİCARET (BURSLU)

EMRE

KAFALI

ABANT İZZET BAYSAL

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

GİZEM

HÖKE

GÜMÜŞHANE

ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ

RUKİYE

ÇETİN

MEHMET AKİF ERSOY

ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ

UMUT TAYLAN

KAYA

ANADOLU

ADALET

YİĞİT

ŞENKARSLI

ANKARA

ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI TEKNOLOJİSİ

GÖKSU

TATOĞLU

DOKUZEYLÜL

ARKEOLOJİ

NİHAN

ARSLAN

HACETTEPE

ARKEOLOJİ

AYVAZ

ATLI

HACETTEPE

ARKEOLOJİ

ŞEYMA

KAPLAN

AFYON KOCATEPE

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

MERYEM BETÜL

BİÇER

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

BURCU

SEL

SÜLEYMAN DEMİREL

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

ŞARAFETTİN

AKSU

ANKARA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

OSMAN ABDULLAH

ÖZDEMİR

ANKARA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

FIRAT

POLAT

ANKARA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

HÜSEYİN

EMECEN

AYDIN

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

TALİP

KARABULUT

EGE

BİYOLOJİ

MURAT

ŞAHMAN

HACETTEPE

BİYOLOJİ

BUSE

KAYACAN

KASTAMONU

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ

ÇAĞATAY

YILDIZ

BAŞKENT

BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ (BURSLU)

MUSTAFA

AKINCI

ANADOLU

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

ZEYNEP

ÇELEBİ

İSTANBUL

COĞRAFYA

EMRE

KANSU

SAKARYA

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

BETÜL

BÜYÜKŞAHİN

HACETTEPE

ÇOÇUK GELİŞİMİ

ELİF BUSE

DURMAZ

BARTIN

ÇOCUK GELİŞİMİ

ESRA KİRAZ

GÜLER

KIRIKKALE

ÇOCUK GELİŞİMİ

ELİF EZGİ

ÇITAK

ANADOLU

ÇOÇUK GELİŞİMİ

YUSUF KAYA

YILMAZ

BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL

EKONOMETRİ

ZAFER BERK

AYVAT

HACETTEPE

ELEKTRİK

GÖKTÜRK RAMAZAN

GÖKSU

KIRIKKALE

ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

HİLAL

CANDAN

UFUK

ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ

MUHLİS

ERDEM

ANKARA

FİZİK MÜH.

BÜŞRA

AKUŞ

GAZİ

FOTOĞRAF VE VİDEO

TAHA FURKAN

HASTA

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ

GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI

TOLGA

KÜTÜKCÜ

İPEK

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI (İNGİLİZCE) BURSLU

NUR

BOYRAZ

TURGUT ÖZAL

GRAFİK TASARIM (BURSLU)

ALİ

KILINÇ

SELÇUK

HARİTA KADASTRO

MUHAMMED ZAHİD

ÖZDEMİR

ANADOLU

HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ

KÜBRA

KAYA

SAKARYA

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

İSA

AK

AMASYA

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

NİHAL

ÖZDEMİR

GAZİ

KİMYA

ALEYNA

ALKAN

HACETTEPE

KİMYA

RAHMAN BATUHAN

ERDEM

ADNAN MENDERES

KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ

AHMET

KETENCİOĞLU

KARABÜK

MAKİNE

YASİR

BAYRAM

ANKARA

MATEMATİK

HANDE NUR

ÇETİN

ANKARA

MATEMATİK

ERTUĞRUL

ÖZÜPEK

KARADENİZ TEKNİK

MATEMATİK

İKBAL

KUNDAKSIZ

KIRIKKALE

MATEMATİK

MÜCAHİD

YENER

HİTİT

METALURJİ VE MALZEME MÜH.

İBRAHİM

ARSLAN

AVRASYA

MİMARLIK

UYGAR

ÜNVER

CUMHURİYET

İMALAT MÜH.

HAYDAR

KUZUKIRAN

AKDENİZ

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

GÖZDE

ACER

ULUDAĞ

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

BATUHAN YAKUPCAN

OĞUZ

ÇUKUROVA

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

SUNA GİZEM

ATEŞ

DÜZCE

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

ELİF

DEMİR

TURGUT ÖZAL

ODYOLOJİ

ESRA

YILDIRIM

HACETTEPE

ODYOMETRİ

NİLAY

ŞAKAR

TURGUT ÖZAL

ODYOMETRİ

NİHAT

ALTUNOK

KARABÜK

OTOMOTİV MÜH.

BURHAN

ULUNÇ

TÜRK HAVA KURUMU

PİLOTAJ

ABDULSAMET

AYDOĞAN

KIRIKKALE

RAFİNERİ VE PETROKİMYA TEKNOLOJİSİ

TAYLAN CAN

DURAN

ANADOLU

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

HÜSEYİN

ATEŞ

AFYON KOCATEPE

SİNEMA TELEVİZYON

SÜMEYYE

AKDENİZ

DUMLUPINAR

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER

SÜLEYMAN

YÜKSEL

ANKARA

SÜT TEKNOLOJİSİ

İREM

YILMAZ

ANKARA

TARIM EKONOMİSİ

OĞUZCAN

ATEŞ

EGE

TARIM EKONOMİSİ

RÜYA

KANTEKİN

ONDOKUZ MAYIS

TARIM EKONOMİSİ

BİLGEHAN

TÜRKYILMAZ

ANKARA

TARIM MAKİNELERİ VE TEKNOLOJİLERİ MÜH.

HATİCE BURCU

ÖZTÜRK

AKDENİZ

TARİH

EMRE

KANBUR

ÇANKIRI KARATEKİN

TARİH

BURAK

KARADEMİR

ABANT İZZET BAYSAL

TARLA BİTKİLERİ

NECATİ AHMET

YILMAZ

SELÇUK

TURİZM

ÖZGÜN

ŞAHİN

TURGUT ÖZAL

ADALET

PINAR

TUNÇER

ATATÜRK

ADALET

SEDA

KORKMAZ

ESKİŞEHİR

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

LATİF ONUR

AYDIN

KASTAMONU

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

İPEK

KOÇAK

AFYON KOCATEPE

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

ŞÜKRÜ

KAYA

ANADOLU

LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK

MESUT

ÖZÇAY

GAZİ

ENDÜSTRİYEL KALIPÇILIK

BERK

SAVİ

DUMLUPINAR

ÇİZGİ FİLM ANİMASYON

MURAT

SEYHAN

NİĞDE

MEKATRONİK

RÜMEYSA

YILDIZ

BÜLENT ECEVİT

ULUSLAR ARASI TİCARET

SELİN

DEMİRTAŞ

PLATO

DIŞ TİCARET (TAM BURSLU)

HALİL İBRAHİM

PELEN

KARABÜK

SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK

ONURCAN

BARAN

BARTIN

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

BERİL MİNA

TEKCAN

GAZİOSMANPAŞA

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

TAYFUN

TOPALOĞLU

GAZİ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ

KUTAY

DEMİREL

AKDENİZ

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ



  25 Temmuz 2015

YORUMLAR

YORUM YAZ

Girilecek rakam : 658564


Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


EDUCATION AND SUCCESS

As your abilities grow, so do opportunities to learn. As you rise to the challenges of education, you will discover that your capacity for knowledge and personal growth is greater than you imagined.