2016 BAŞARI LİSTEMİZ...

   / GURUR TABLOMUZ

ADI-SOYADI

ÜNİVERSİTE

BÖLÜM

İREM

TOPAN

ANKARA

TIP

SERDAR

ÇAKIR

GAZİ

TIP

BEKİR EREN

AKSOY

PAMUKKALE

TIP

BÜŞRA

SELÇUK

İNÖNÜ

TIP

SÜMEYYE

TANDOĞAN

ATATÜRK

TIP

NİSANUR

AKGÜN

CUMHURİYET

TIP

ELİF NUR

ÖZTÜRK

BAŞKENT

TIP

YUNUS EMRE

GÜLER

AZERBAYCAN

TIP

ESRANUR

FURTUN

ANKARA

HUKUK

FATMA NUR

ÖZCAN

GAZİ

HUKUK

MUHAMMED ESAD

DUYAR

GAZİ

HUKUK

MUHAMMET

ŞEN

YILDIRIM BEYAZIT

HUKUK

SEMA

GÜVENÇ

KIRIKKALE

HUKUK

FATMA NUR

SERVİ

ÇANKAYA

HUKUK

ELİF

ÖZTEKİN

ÇANKAYA

HUKUK

DENİZ BETÜL

BOLAT

YALOVA

HUKUK

NEJAT

AKAR

İTÜ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

ELİF SUDE

ÇELEBİ

ODTÜ

PETROL VE DOĞALGAZ MÜHENDİSLİĞİ

UĞUR BEKTAŞ

CANTÜRK

ODTÜ

MATEMATİK

AFRA

GÜRBÜZ

ODTÜ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

MUSTAFA SEFA

ALTIN

ODTÜ

TARİH (İNG)

DAMLA

KARADAVUT

ODTÜ

BİYOLOJİ

ALİ

ŞENOL

SELÇUK

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

SALİH

GÖNÜLLÜ

AKDENİZ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

SAMED CAN

ERTÜRK

AKDENİZ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

BARAN

GÜRCAN

MERSİN

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

HALİT

MURAT

GAZİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

SELİN

DÜNDAR

KARADENİZ TEKNİK

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

MUSTAFA

DEMİR

SÜLEYMAN DEMİREL

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

AKİF

YILDIRIM

BOZOK

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

BEYZA

ÖZAYDIN

ABANT İZZET BAYSAL

DİŞ HEKİMLİĞİ

ALİ BURAK

DURMUŞ

ANKARA

DİŞ HEKİMLİĞİ

SÜMEYYE

ÇELİK

ANKARA

EZCACILIK

SENA

ADLIM

HACETTEPE

EZCACILIK

AŞIR CAN

İMAN

DOKUZ EYLÜL

PSİKOLOJİ

SERRA

ŞİMŞEK

ANKARA

PSİKOLOJİ

VİLDAN

GÜZEL

YILDIRIM BEYAZIT

PSİKOLOJİ

ZEYNEP

ŞENER

ULUDAĞ

PSİKOLOJİ

ABDURRAHMAN

GÖKDEMİR

UFUK

PSİKOLOJİ

BEGÜM

ÖZCAN

TED

PSİKOLOJİ

AYŞENUR

GÜVEN

ÇANKAYA

PSİKOLOJİ (BURSLU)

ÖMER FARUK

CANBOLAT

NECMETTİN ERBAKAN

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

GÜLŞEN

ORAL

AHİ EVRAN

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

MUHAMMED SEFA

YILDIRIM

BAŞKENT

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

BİLGE MERVE

ACAR

UFUK

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

HÜMEYRA

İLKDOĞAN

KIRIKKALE

BESLENME VE DİYETETİK

TUĞÇE GÜL

ÜNAL

ANKARA

BESLENME VE DİYETETİK

EKİN

KÖLE

KARADENİZ TEKNİK

MİMARLIK

BÜŞRA

İPEK

DOĞUŞ

MİMARLIK

BEYZA

ÜNSAL

TOBB

ENDÜSTRİYEL TASARIM

MUHAMMED BEKİR

GÜRBÜZ

YILDIRIM BEYAZIT

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

EMRE

YAZICI

HACETTEPE

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

SALİH CAN

ÇELİKEL

ANKARA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

BERKAY

KIRTILLI

YILDIRIM BEYAZIT

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

MUHAMMED HALİT

KARS

SELÇUK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ELİFNUR

ACAR

ANKARA

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

EGE

ERBİLEN

KARABÜK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

NAZLI NESİBE

ÜLKER

DÜZCE

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

BÜŞRA

ÖÇAL

SELÇUK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

MÜCAHİT

YILDIRIM

KARABÜK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

BURAK

TOKMAK

GAZİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

AHMET

ÇINAR

OSMANGAZİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

SEMA

KARBAV

SÜLEYMAN DEMİREL

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

RECEP YASİN

DAĞDEVİREN

BOZOK

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

ZEHRA

GÖKTAŞ

GAZİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

KEREM

YILDIRIM

HACETTEPE

İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI

MERVE

EROL

HACETTEPE

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

BURCU

ULUNÇ

ABANT İZZET BAYSAL

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

AYBERK

KIRMIZIGÜL

HACETTEPE

İKTİSAT

SEZEN

ŞANLITÜRK

DOKUZ EYLÜL

İKTİSAT

FATMA

OKUR

DOKUZ EYLÜL

İKTİSAT

ÜLKÜ SELCEN

DURMUŞ

ANADOLU

İKTİSAT

AHMETCAN

İBİŞ

KIRIKKALE

İKTİSAT

EYÜPCAN

PİNAR

SELÇUK

İKTİSAT

BETÜL

GÜRCÜ

NİĞDE

İKTİSAT

ALİ DOĞUKAN

ÇALIMLI

YILDIRIM BEYAZIT

İKTİSAT (İNG)

ASENA

KAHREMAN

GAZİ

İŞLETME

DURAN

SEÇKİN

AKSARAY

İŞLETME

ABDULSAMET

AYDOĞAN

KARABÜK

İŞLETME

BATUHAN

AVCI

ATATÜRK

İŞLETME

NİLSU ÖYKÜ

AYGEN

BAŞKENT

İŞLETME (TAM BURSLU)

SENA

TEKİN

ÇANKAYA

İŞLETME (TAM BURSLU)

BERAN

OKUMUŞ

GAZİ

RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA

MUHAMMED EMİN

KAYHAN

BOZOK

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

MEHMET

AYDOĞAN

BOZOK

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

SEFA

DURMAZ

KIRIKKALE

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

MÜCAHİT ALİ

KESKİN

YILDIRIM BEYAZIT

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

KUBİLAY

ATASOY

YILDIRIM BEYAZIT

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

BURHAN

GAFFAROĞLU

YILDIRIM BEYAZIT

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

EMİNE TUĞÇE

YÜCE

DÜZCE

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

MELİKE

BARUĞ

HİTİT

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

MUHAMMED FURKAN

ÖZDEMİR

KIRIKKALE

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

YUSUF CAN

GÖZÜYUKARI

KIRIKKALE

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

İBRAHİM YASİN

KANTAR

KARABÜK

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

ÖZGE

KARAHAN

HİTİT

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

YAVUZ SELİM

GÖKYER

KIRIKKALE

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

MERYEM NUR

DAĞDEVİREN

ANADOLU

MALİYE

ÖZLEM

ÖZBAY

ANADOLU

MALİYE

AHMET MUHAMMED

TAŞCI

ADNAN MENDERES

MALİYE

BURCU

GÜVEN

SELÇUK

MALİYE

BUSE

ALTINKAYA

HACETTEPE

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

ŞEYMA NUR

ŞAHİN

GAZİ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

AYBİKE

ALTAY

HACETTEPE

SOSYAL HİZMET

KÜBRA NUR

DURSUN

KARABÜK

SOSYAL HİZMET

ÖZLEM

ERŞEN

YILDIRIM BEYAZIT

SOSYAL HİZMET

SÜMEYYE

YEŞİL

KIRIKKALE

SOSYAL HİZMET

ALPARSLAN

YILDIRIM

ANADOLU

SOSYAL HİZMET

FATMA AHSEN

DURSUN

SAKARYA

SOSYOLOJİ

YELİZ

YILMAZ

KARABÜK

SOSYOLOJİ

ALEYNA

TORUN

MUĞLA SITKI KOCAMAN

HEMŞİRELİK

RABİA

ÖZER

ABANT İZZET BAYSAL

HEMŞİRELİK

AYBÜKE

ÇAĞDAŞ

ADNAN MENDERES

HEMŞİRELİK

GÜLŞEN

TAŞCI

BARTIN

ÇOCUK GELİŞİMİ

CEREN

AKYÜZ

İNÖNÜ

ÇOCUK GELİŞİMİ

BEYZA NUR

DEMİR

BARTIN

ÇOCUK GELİŞİMİ

AYÇA

KAYA

ERZİNCAN

ÇOCUK GELİŞİMİ

NEŞET BURAK

ÖZTAŞ

AKDENİZ

MATEMATİK

MEHMET BURAK

AYÇİÇEK

SÜLEYMAN DEMİREL

MATEMATİK

BERAT

ÖZKURT

İSTANBUL KÜLTÜR

MATEMATİK-BİLGİSAYAR

İLKNUR

KOÇ

YILDIRIM BEYAZIT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

DERYA

DİLMAÇ

GAZİ

TÜRK HALKBİLİMİ

HİLMİCAN

AYAZ

GAZİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

HAMİYET

DEĞERLİ

SAKARYA

GAZETECİLİK

MUSTAFA

YOLAYDIN

ORDU

SİNEMA VE TELEVİZYON

LATİF BEDİR

AK

KADİR HAS

SİNEMA VE TELEVİZYON

MERVE NUR

YİĞİT

GAZİ

GÖRSEL SANATLAR

HİDAYET

GÜRBÜZ

KOCAELİ

GAZETECİLİK

LÜTFİ AYTUĞ

SAV

AKDENİZ

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

DAMLA

KORKMAZ

ANKARA

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

ZEYNEP NAZ

ESEN

ERCİYES

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

BÜŞRA

BULUT

ANKARA

GIDA MÜHENDİSLİĞİ

NEZAFET

KUZU

GAZİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

EMİRE

YAMAN

NECMETTİN ERBAKAN

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

ALPEREN

CEVİZCİ

ANKARA

VETERİNERLİK

HALE KÜBRA

YILDIZ

FIRAT

VETERİNERLİK

BÜŞRA

KELEŞ

GAZİ

FELSEFE

LEYLA

AKBULUT

KIRIKKALE

FELSEFE

EFECAN

AKADALI

SÜLEYMAN DEMİREL

BANKACILIK VE FİNANS

BATUHAN

ÜNAL

ÇANKAYA

BANKACILIK VE FİNANS (BURSLU)

GÜLENDAM

EKER

BAŞKENT

BANKACILIK VE FİNANS (BURSLU)

HASAN

CANKURT

SAKARYA

BASIN VE YAYINCILIK

MÜGE

YILMAZ

BAŞKENT

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

GÜLER

İBİŞ

ANKARA

COĞRAFYA

MÜMİNE

KAYA

KASTAMONU

COĞRAFYA

SEBAHAT NUR

SAĞLIK

GAZİ

ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI

MUHAMMET FURKAN

BÜNYAT

GAZİ

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

SILA

KÜÇÜK

ÇANAKKALE 18 MART

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ

DAMLA

AKTEPE

HACETTEPE

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

ESRANUR

ÜNAL

HACETTEPE

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

EDA

KUM

GAZİ

KİMYA

ABDURRAHMAN ASIM

KELEŞ

ANKARA

İLAHİYAT

KÜBRA

MELETLİ

DUMLUPINAR

İLAHİYAT

MUHAMMED ESAD

DEMİRÖRS

ATATÜRK

İLAHİYAT

DİLAN

ÇEKER

YILDIRIM BEYAZIT

İSLAMİ İLİMLER

TUĞRUL

KÜTÜKCÜ

YILDIRIM BEYAZIT

İSLAMİ İLİMLER

NEVRA

YILDIRIMER

KTO KARATAY

İSLAM EKONOMİSİ VE FİNANS (BURSLU)

HATİCE BEYZA

ÖZEROĞLU

İSTANBUL 29 MAYIS

İSLAM VE DİN BİLİMLERİ (BURSLU)

SADIK BERKAN

ALTIN

YILDIRIM BEYAZIT

MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

FURKAN

ÖZDAĞ

SÜLEYMAN DEMİREL

EKONOMETRİ

BÜŞRA

CİVE

GAZİ

EKONOMETRİ

BERFİN

KOÇ

KIRIKKALE

EKONOMETRİ

MEHMET BATUHAN

TOK

KIRIKKALE

EKONOMETRİ

HAYDAR

KUZUKIRAN

KIRIKKALE

EKONOMETRİ

SALİH

SAYAN

SİNOP

NÜKLEER ENERJİ MÜHENDİSLİĞİ

TUĞÇE

SAYGI

ANKARA

PEYZAJ MİMARLIĞI

MUHAMMET

AVCI

KARABÜK

TARİH

KÜBRA

ALAKUŞ

OSMANGAZİ

TARİH

DURMUŞ

ŞAHBAZ

CUMHURİYET

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

ASLI

YILMAZ

BAŞKENT

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

İSMAİL

ÖZER

ANKARA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

BUSE

DÖNGEL

ANKARA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

BUSE NAZ

BUĞA

ERZİNCAN

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

DOĞUKAN

UĞUR

UFUK

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ (BURSLU)

YAĞMUR

MURATOĞLU

GAZİ

TAPU KADASTRO

MEHMET

YAŞAR

BÜLENT ECEVİT

HARİTA VE KADASTRO

ZEKİ

ERDOĞAN

AFYON KOCATEPE

HARİTA VE KADASTRO

MUHAMMED EMİN

DOĞAN

AHİ EVRAN

HARİTA VE KADASTRO

MELİSA

CANBOLAT

BAŞKENT

SAĞLIK YÖNETİMİ (BURSLU)

MEHMET

BİNAY

KAPADOKYA

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ

OSMAN

ARSLAN

KAPADOKYA

SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ

AHMET YUNUS EMRE

AKDAŞ

AHİ EVRAN

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

MEHMET

ÇANAKKALE

DOKUZ EYLÜL

İSTATİSTİK

DİLA

ÖZKAN

BİLKENT

TURİZM OTEL İŞLETMECİLİĞİ (BURSLU)

MEHMET DENİZ

GÜLÜNAY

DOKUZ EYLÜL

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

İLYAS ENES

BOSTAN

SELÇUK

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

BARKIN

ÖZTÜRK

BALIKESİR

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ

TURAN

BÖCEK

NİŞANTAŞI

UÇAK GÖVDE MOTOR MÜHENDİSLİĞİ

MEHMET SELİM

DOĞRU

HACETTE

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İNG)

AYŞEN

ÇANKAYA

DOKUZ EYLÜL

ULUSLAR ARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET

MEHMET SERHAT

YILMAZOĞLU

NECMETTİN ERBAKAN

ULUSLARARASI İLİŞKİLER

ÖMER TALHA

TURGUT

KARABÜK

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

NAMENUR

YILDIRIM

ANKARA

TARIM EKONOMİSİ

SİMGE

SUNGUR

UFUK

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

CANSU

GÖKÇE

BÜLENT ECEVİT

YAPI RESSAMLIĞI

ENES

BARUĞ

SELÇUK

ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ

CAFER SADIK

MALÇOK

YILDIRIM BEYAZIT

ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ

AZİZ

ARSLAN

SELÇUK

MEKATRONİK

REYHAN

ÇOBANIM

TRAKYA

ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ

HABİB

BUZTAŞ

ABANT İZZET BAYSAL

OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ

CAN HÜSEYİN

ARSLAN

ALAADDİN KEYKUBAT

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

ESAT

BALA

GÜMÜŞHANE

LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK

MUSTAFA

ÜNAL

HACETTEPE

MAKİNE

ALEYNA

DEMİRCİ

AFYON KOCATEPE

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

YAĞIZ

GÖKYER

KIRIKKALE

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

HESNA NUR

BAYINDIR

ABANT İZZET BAYSAL

DIŞ TİCARET



  14 Ağustos 2016

YORUMLAR

YORUM YAZ

Girilecek rakam : 965701


Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


EDUCATION AND SUCCESS

As your abilities grow, so do opportunities to learn. As you rise to the challenges of education, you will discover that your capacity for knowledge and personal growth is greater than you imagined.